İADE - DEĞİŞİM 

Değişim işlemi yapmak istiyorsanız, siparişinizi teslim aldığınız tarihten itibaren 15 iş günü içerisinde ürünleri faturalarıyla beraber bize ulaştırarak değiştirebilirsiniz. Ürünlerin orijinal ambalajında, zarar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürün paketlerinin herhangi bir sebepten dolayı deforme olmaması gerekmektedir.

Değişimler sadece stoklarımızda olan ürünlerde beden değişiklikleri için geçerlidir. ( Yalnızca bedene özel kampanya uygulamalarında ve tek kalan ürünlerde değişiklik yapılamamaktadır. )

Hijyenik durumu hassas olan mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerde değişim yapılamamaktadır.

Tekstil ürünlerinin değişiminde, tadilat görmemiş olması, deneme esnasında kozmetik ürünlerle temas etmemiş olması, yıkama ve ütüleme yapılmamış olması gerekmektedir.

Değişim talebinizi kolayca bize iletebilmeniz için faturanızın arkasındaki iade/değişim formunu eksiksiz olarak doldurarak aşağıdaki teslimat adresine göndermeniz yeterli olacaktır.

Değişim istediğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafınıza aittir.

 

İade işlemi yapmak istiyorsanız, Tüketici Kanunu Cayma Hakkı maddesi gereğince satın almış olduğunuz ürünleri 7 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz. Ürünlerin orijinal ambalajında, zarar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürün paketlerinin herhangi bir sebepten dolayı deforme olmaması gerekmektedir.

Hijyenik durumu hassas olan mayo, bikini ve iç çamaşırı gibi ürünlerde iade işlemi yapılamamaktadır.

Tekstil ürünlerinin iadesinde, tadilat görmemiş olması, deneme esnasında kozmetik ürünlerle temas etmemiş olması, yıkama ve ütüleme yapılmamış olması gerekmektedir.

İade etmek istediğiniz ürünü faturanızın arkasındaki iade/değişim formunu eksiksiz doldurarak aşağıdaki teslimat adresine gönderebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürünlerin kargo ücreti tarafınıza aittir.

 

 

Teslimat Adresi : Fatih Caddesi Asmaz Plaza No: 35/B Merkez - YALOVA